ПРО КОМПАНІЮ
Компанія "Ribeldi" вже понад 17 років займається продажем обладнання та матеріалів для взуттєвої промисловості. Обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва. Усі верстати у хорошому робочому стані.

Окрім продажу взуттєвого обладнання "Ribeldi" надає допомогу у запуску та пуско-налагодженні,
ремонті верстатів.

Також один із напрямків компанії - продаж необхідних матеріалів та матеріалів та комплектуючих для ремонту та виготовлення взуття та шкіргалантереї.

Готові набійки, каблуки, колодки та підмітки
різних кольорів та відтінків. Листи гуми, поліуретану, взуттєвого картону. Натуральна високоякісна шкіра та шкірозамінник. Готові підошви на чоловіче та жіноче взуття. Є нитки та цвяхи різної товщини.

Завжди великий вибір та приємні ціни!

Наші послуги:

Компанія «Ribeldii» спеціалізується на 3 основних напрямках. Виберіть потрібне, щоб дізнатися докладніше.

Продаж обладнання та верстатів

Компанія «Ribeldi» пропонує обладнання та верстати для виробництва, пошиття та ремонту взуття на замовлення, у тому числі лінія з виробництва шкіряних та шкірволонових підошв (у плоскому вигляді), та лінія з виробництва взуття.

Докладніше

Продаж шкіри (взуттєва, меблева, галантерейна)

Один із напрямків компанії «Ribeldi» - продаж високоякісної шкіри та шкірозамінника для взуттєвого, галантерейного, меблевого, автомобільного та інших виробництв. Продаж шкіри в Україні здійснюється як оптом, так і в роздріб.

Докладніше

Супутні матеріали та товари, все для роботи зі шкірою

Для роботи зі шкірою Вам знадобиться спеціальний набір інструментів. Компанія «Ribeldi» допоможе придбати все необхідне: витратні матеріали, підошву, колодки,

нитки, голки, хімію, інструменти та обладнання та багато іншого.

Докладніше
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

E-mail: 2365351@gmail.com
Телефон: +38 067 236 53 51
+38 095 042 01 86
Соц мережі: Facebook | Instagram